Освіта для іноземних громадян та осіб без громадянства

Підготовче відділення Університету Огієнка функціонує для іноземних громадян, які бажають опанувати українську мову та здобути суміжні знання. 
Підготовче відділення – це структурний підрозділ Університету, що пропонує 10-місячний вступний курс з української мови для студентів-іноземців.
Про підготовче відділення іноземною мовою – проглянути ліфлет за посланням. 
Наша мета – допомогти іноземним громадянами опанувати українську мову, розкрити особливості наших традицій, а також надати якісну підготовку для того, аби продовжити навчання відповідно до обраної студентом спеціальності.

Кандидати на навчання можуть надсилати заявки впродовж усього навчального року. Підготовче відділення в Університеті Огієнка реалізує дві форми навчання: офлайн та онлайн. Контроль навчальних матеріалів ми здійснюємо через систему MOODLE (модульне об’єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище). По завершенню навчання, випускникам Підготовчого відділення видаються відповідні сертифікати. Випускники відділення мають можливість продовжити своє навчання відповідно до освітніх програм, затверджених МОН України у Кам’янець-Подільському-національному університеті імені Івана Огієнка, а також в інших ЗВО України.

Щоб подати вступну заявку на Підготовче відділення Університету Огієнка, необхідно зробити два кроки: 

Вартість навчання 
10 місяців 29 700 UAH
8 місяців 26 730 UAH

Інформаційний ліфлет про підготовче відділення університету.

Якщо у вас виникли запитання, пишіть на електронну скриньку: is_study@kpnu.edu.ua чи inter_office@kpnu.edu.ua