Academic Mobility Platform

Проєкт «Academic Mobility Platform» реалізується за підтримки Федерального Міністерства освіти та наукових досліджень Німеччини, DAAD, Ганноверського університету імені Лейбніца (Німеччина) та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Метою Academic Mobility Platform є популяризація програм міжнародної академічної мобільності серед студентів та підвищення рівня їхньої мотивації до участі у таких програмах.

Основними завданнями Academic Mobility Platform є:

  1. Організація зустрічей на тему «Програми міжнародної академічної мобільності» зі студентами усіх факультетів і навчально-наукового інституту української філології та журналістики (орієнтовно вересень-листопад 2022 року).
  2. Проведення опитування серед студентів щодо обізнаності про програми академічної мобільності та вмотивованості до участі в них (листопад-грудень 2022 року).
  3. Організація воркшопів для студентів, які зацікавлені в участі у програмах міжнародної академічної мобільності (лютий – травень, 2023 року).

Презентацію проєкту можна переглянути тут

ЗУСТРІЧІ ЗІ СТУДЕНТАМИ К-ПНУ

05 травня 2022 року в Університеті Огієнка відбувся конкурсний відбір учасників Програми ЄС Еразмус+, які реалізовуватимуть міжнародну академічну мобільність у формі навчання протягом одного семестру в Університеті Костянтина Філософа в Нітрі (Словаччина).

Переможницями за спеціальністю 014 Середня освіта (Мова і література (англійська) стали: Наталія РуйВалерія Ігнат та Олена СамарМаргарита Козерацька та Роксолана Венгринська представлятимуть спеціальність 014 Середня освіта (Мова і література (німецька).

Минулого тижня відбулася онлайн-зустріч із майбутніми еразмусівцями, на якій обговорили важливі питання щодо підготовки до академічної мобільності: оформлення необхідних документів (Learning Agreement, договір, індивідуальний навчальний план), страховий поліс, пошук житла та багато інших організаційних моментів. Студенти цікавилися, як буде реалізовуватися мобільність, яким чином будуть перезараховані кредити ECTS, коли вони отримають грант від Еразмус+.

Онлайн-зустріч стала чудовою можливістю ближче познайомитися та допомогти студентам підготуватися до мобільності. Усі учасниці з нетерпінням чекають поїздки до Словаччини. Віримо, що на них чекає багато цікавих знайомств та позитивних подій.

20 травня 2022 року в Університеті Огієнка було оголошено конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+ КА171: Міжнародна академічна мобільність.

Університет гуманітарно-природничих наук імені Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща) відібрав 10 здобувачів вищої освіти К-ПНУ, які візьмуть участь у міжнародній академічній мобільності у формі навчання з 4 жовтня по 31 грудня 2022 року.

Отож, майбутніми еразмусівцями стали:

Діана Бережна, студентка 3 курсу спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія;

Валерія Сіднюк, студентка 2 курсу спеціальності 014.02 Середня освіта (Мова і література (польська);

Наталія Гриб, студентка 2 курсу спеціальності 014.02 Середня освіта (Мова і література (польська);

Владислав Михайлюк, студент 2 курсу спеціальності 014.02 Середня освіта (Мова і література (польська);

Анастасія Кривицька, студентка 1 курсу спеціальності 013 Початкова освіта;

Марія Шевчук, студентка 1 курсу спеціальності 013 Початкова освіта;

Валентина Муравинець, студентка 2 курсу спеціальності 013 Початкова освіта;

Юлія Чередарчук, студентка 1 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта;

Максим Івасько, студент 1 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Історія);

Єлизавета Кожухівська, 3 курс спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація.

28 червня відбулася онлайн-зустріч із майбутніми учасниками міжнародної академічної мобільності, на якій обговорили організаційні моменти (відкриття візи,  проїзд, проживання та ін.). Студенти мали змогу отримати консультацію щодо оформлення необхідного пакету документів та обговорити всі питання,  які їх цікавили.

Щирі вітання переможцям! Віримо, що участь у Програмі ЄС Еразмус+ стане новою та цікавою сторінкою вашого студентського життя.