Документи для участі в програмах АМ (для викладачів)

Перелік необхідних документів для участі науково-педагогічних працівників  в програмах академічної мобільності

(участь у спільних освітніх та/або наукових проєктах; викладання; стажування; наукове дослідження; наукове стажування; мовне стажування; підвищення кваліфікації та інші форми)

Для реалізації права на академічну мобільність К-ПНУ та іноземний заклад освіти (наукова установа) або інший український заклад освіти (наукова установа) укладають у письмовій або електронній формі договір між закладами-партнерами про виконання програми академічної мобільності (Партнерський договір).

Право на академічну мобільність також може бути реалізоване учасниками освітнього процесу К-ПНУ за власною ініціативою за умови позитивного рішення ректора К-ПНУ, ухваленого на підставі заяви та індивідуального запрошення від партнерського ЗВО. 

Для участі у програмі академічної мобільності необхідно подати до відділу міжнародних зв’язків не пізніше ніж за 10 робочих днів до початку такі документи:

  1. Заяву про дозвіл на участь за програмою академічної мобільності (шаблон). У заяві необхідно вказати умови виконання навчального навантаження на термін участі у програмі академічної мобільності за очним та/або змішаним способом її реалізації. 
  2. Копію запрошення та переклад, завірений відділом міжнародних зв’язків. 
  3. Договір академічної мобільності (шаблон). 

Протягом 10 днів після завершення  програми академічної мобільності до відділу міжнародних зв’язків необхідно подати такі документи: 

  1. Звіт про результати участі в програмі академічної мобільності (шаблон)
  2. Копію документущо засвідчує результати програми академічної мобільності (сертифікат, академічна довідка, диплом).