Міжнародна академічна мобільність ОП Спеціальна освіта (Логопедія): результати зустрічі із представниками Гданського університету

У межах підписаної міжінституційної угоди з Гданським Університетом у другому семестрі 2023-2024 н.р.  студентка факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи, спеціальності 016 Спеціальна освіта. Логопедія Анастасія Антонюк стане учасницею Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА171:  міжнародна кредитна мобільність. Зауважимо, що здобувачі цієї освітньої програми були учасниками внутрішньої академічної мобільності «САМ Україні», реалізованою Британською Радою. Наразі участь здобувачки в програмі міжнародної академічної мобільності в межах Програми ЄС Еразмус+ буде першим досвідом освітньої програми.

17 жовтня 2023 р. відбулася онлайнова зустріч представників відділу міжнародних зв’язків (Тетяни Сторчової, Олександри Шамаріної) та завідувача кафедри логопедії та спеціальних методик Олексія Гаврилова із заступницею директора Інституту логопедії Гданського університету, пані Малгожатою Роцлавською-Данилюк.

Обговорили питання організації міжнародної академічної мобільності, а саме відповідність навчальних дисциплін та умови перезарахунку кредитів ECTS. Адже перезарахунок результатів є обов’язковою умовою та пріоритетом кредитної мобільності за Програмою ЄС Еразмус+.

Також дуже важливою є співпраця з партнерським ЗВО за іншими формами академічної мобільності: участі у конференціях, спільні публікації, участь у міжнародних проєктах.

Програма ЄС Еразмус+ відкриває нові перспективи та можливості для розвитку інтернаціоналізації Університету Огієнка.

Тримаємо міжнародний стрій задля Перемоги!