Безкоштовний доступ до навчальних матеріалів Технічного університету «Фрайберзька гірнича академія» для студентів та викладачів К-ПНУ в межах проєкту «SUUUpoRT»

Технічний університет «Фрайберзька гірнича академія» (Німеччина) пропонує безкоштовний доступ до навчальних матеріалів для студентів та викладачів К-ПНУ в межах проєкту«SUUUpoRT – структурна підтримка українських університетів у розвитку та відбудові діяльності вищої освіти у сфері ресурсів і технологій», який фінансується за підтримки «Stiftung innovation Hochschullehre».

Мета проєкту – підтримка українських університетів у часи кризи шляхом надання безкоштовного доступу до всіх навчальних відеоресурсів, якими студенти та викладачі можуть користуватися в онлайн-середовищі для самостійного навчання.

Серед запропонованих – матеріали з курсів в галузі інформаційних технологій та комп’ютерних наук, природничих наук, електротехніки, екології та охорони довкілля, економіки, бізнес-адміністрування та ін.

Для ознайомлення з проєктом та його можливостями можна переглянути відео за покликанням.

Безкоштовна реєстрація на курси за покликанням.

Більш детальну інформацію можна отримати за адресою: support-ukraine@tu-freiberg.de.