Оголошено прийом заявок до Спеціальної стипендіальної програми Національного центру науки (NCN)

Бюро міжнародної співпраці Варшавського університету оголошує прийом заявок до Спеціальної стипендіальної програми Національного центру науки(NCN) для українських студентів і науковців, які не мають докторського ступеня.

Згідно з програмою, зараховані кандидати будуть звільнені від оплати за навчання та отримають щомісячну стипендію у розмірі від 3,5 тис. до 5 тис. злотих.

Можлива тривалість стипендії: від 6 до 12 місяців.

Студент / науковець, який подає заявку до участі у програмі, повинен відповідати таким вимогам:

1. Не має докторського ступеня або еквівалентної кваліфікації (кандидата наук в українській системі) на момент закінчення конкурсу заявок.
  2. 24 лютого (або пізніше) залишив Україну внаслідок війни або має намір залишити Україну.
  3. Був/є студентом/докторантом українського ЗВО у 2021/2022 навчальному році або був/працює в науковому підрозділі в Україні.

Зацікавлені кандидати, які відповідають вищезазначеним вимогам, повинні звернутися безпосередньо до підрозділу Варшавського університету, щоб призначити наукового керівника та підготувати необхідні документи.

Остаточний термін подачі документів до Бюро міжнародної співпраці Варшавського університету: до 22 серпня 2022 року.

Увага: відповідно до вимог NCN, повна та підписана заявка буде подана до NCN через ePUAP.

Деталі оголошення на сайті Бюро міжнародної співпраці:

Версія ENG/UA

Версія PL/UA