НАСТАВ ЧАС РЕАЛІЗУВАТИ НАШІ ІДЕЇ!
Хочете підвищити свій професійний рівень, віднайти додаткові можливості для саморозвитку й удосконалення якості вищої освіти в Університеті?
Відкривайте нові горизонти з ProjectHUB! Відділ міжнародних зв’язків розпочинає цикл щомісячних інформативних онлайн-зустрічей, під час яких ви дізнаєтеся усе про освітні міжнародні проєкти, програми й гранти, партнерські заклади вищої освіти, про особливості підготовки й аплікування проєктної заявки, управління проєктами та звітності про їх реалізацію.
Запрошуємо на першу зустріч у нашому хабі, яка відбудеться 26 листопада 2020 р. о 16.00 на платформі Google meet.
Програма зустрічі:
Модератор: Мєлєкєсцева Наталія Василівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії та методик початкової освіти, провідний фахівець із проєктної діяльності відділу міжнародних зв’язків.
Для участі реєструйтеся в Google формі за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdqbIEVGBgb1cZxJLYtgLpzLH7sfmZrCpy5IQU39VGixKP7Ng/viewform
Учасники онлайн-зустрічі отримають сертифікати про участь.
Чекаємо на вас! Together we can make difference!
Цьогорічна зустріч з лектором ДААД відбулася в онлайн форматі, під час якої Юліан Шорр розповів про можливості отримання стипендій здобувачами та викладачами у найрізноманітніших галузях. Дав практичні поради як обрати університет та як успішно підготувати мотиваційний лист. Сподіваємося, що і цього року стипендії будуть отримані і, не зважаючи на пандемію, буде можливість відвідати Німеччину та отримати неоціненний досвід .
2020 рік з упевненістю можна назвати «міні-ерою онлайну», адже пандемія гострої коронавірусної хвороби Covid-19 та стрімке її поширення у світі змусило нас переформатувати буквально усі сфери свого життя в площину «он-лайну».
(більше…)
6 листопада 2020 року ректор Сергій Копилов підписав угоду з партнерським Університетом імені Сулеймана Деміреля в межах програми обміну Mevlana (Туреччина).
Наше нове сьогодення в умовах COVID-19 вносить свої трансформації у різні сфери життя. Зокрема, фахівці галузі освіти кажуть про надзвичайне прискорення змін – йдеться про стрибок у 2-7 років, спричинених епохою діджиталізації. Нові горизонти відкриваються і для академічної спільноти Університету Огієнка, адже нам уперше вдалось одночасно великою командою долучитися до міжнародного проєкту, спрямованого на зміни педагогічних факультетів та університетів у ХХІ столітті, який реалізує один із провідних університетів Чехії.