Нові можливості міжнародної академічної мобільності Університету Огієнка: Туреччина.

6 листопада 2020 року ректор Сергій Копилов підписав угоду з партнерським Університетом імені Сулеймана Деміреля в межах програми обміну Mevlana (Туреччина).

Угода  передбачає обмін здобувачами вищої освіти та науково-педагогічними працівниками між Університетом імені Сулеймана Деміреля (м. Іспарта, Туреччина) та К-ПНУ.

Для довідки: здобувачі вищої освіти можуть навчатися у Туреччині протягом одного чи двох семестрів, а науково-педагогічні працівники можуть викладати протягом терміну від двох тижнів до трьох місяців. Дисципліни, що вивчаються здобувачами вищої освіти у турецькому університеті, у разі попереднього погодження в межах навчальної угоди, перезараховуються в українському університеті. Розмір стипендії, що виплачується здобувачам вищої освіти в рамках програми обміну Mevlana визначається Виконавчою службою Ради вищої освіти Туреччини.

Віримо, що відкриття нових горизонтів для міжнародної співпраці Університету Огієнка матимуть плідні результати.

Together we can make difference!