Новий Erasmus+ для студентів: Академія образотворчих мистецтв імені Яна Матейка у Кракові

Оголошено конкурс на отримання стипендії на навчання здобувачів вищої освіти університету в рамках програми Erasmus+KA 107 в Академії образотворчих мистецтв імені Яна Матейка у Кракові (Республіка Польща).

Deadline – 15 листопада 2019 року.

Конкурс відкрито для студентів педагогічного факультету 2-х, 3-х курсів (бакалаври) та  1-го курсу магістратури спеціальності 023 Образотворче мистецтво, Декоративно-прикладне мистецтво, Реставрація.

Відповідно до умов програми кандидати повинні відповідати таким вимогам:

• бути студентом К-ПНУ імені Івана Огієнка;
  • володіти англійською мовою не нижче рівня В

Для завантаження та заповнення резюме перейдіть за посиланням.

Реєстрація учасників конкурсу здійснюється за посиланням з обов’язковим використанням корпоративної поштової скриньки kpnu.edu.ua.

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь до відділу міжнародних зв’язків (к. 305).

Реєстраційна форма доступна за посиланням.