На шляху до програми імені Жан Моне: зустріч викладачів-істориків із керівником відділу міжнародних зв’язків Тетяною Сторчовою

04 квітня науково-педагогічні працівники історичного факультету зустрілися з керівником відділу міжнародних зв’язків Тетяною Сторчовою, яка фахово і змістовно презентувала напрям Жан Моне програми Європейського Союзу Еразмус+.

Тетяна Володимирівна наголосила на тому, що ця програма покликана поширити знання про євроінтеграційні процеси, підвищити рівень поінформованості суспільства щодо питань європейської інтеграції.

Основними інструментами проєкту є стимулювання викладання та активізація дослідницької діяльності з євроінтеграції. Викладачі факультету особливо зацікавилися першим напрямом – започаткуванням викладання дисциплін, пов’язаних із тематикою євроінтеграції. Вони поділилися своїми міркуваннями, запропонували декілька проєктів, виходячи зі своїх потенційних можливостей, отримали від очільниці відділу міжнародних зв’язків практичні поради щодо підготовки проєктної заявки.

Олександр Комарніцький,
заступник декана історичного факультету
з наукової роботи та міжнародних зв’язків