Перспективи проєктної діяльності за напрямом Жан Моне: зустріч із керівником відділу міжнародних зв’язків Тетяною Сторчовою

07 березня 2024 року відбулась зустріч науково-педагогічних працівників факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи з керівником відділу міжнародних зв’язків Тетяною Сторчовою щодо обговорення перспектив розвитку проєктної діяльності.

У межах зустрічі пані Тетяна представила корисну й актуальну інформацію про напрям Жан Моне програми Еразмус +, який пропонує можливості у сфері вищої освіти та сприяє поширенню знань про питання інтеграції до Європейського Союзу.

Змістовна і цікава зустріч сприяла визначенню перспективних ідей для участі в конкурсних програмах Еразмус + за напрямом Жан Моне.

Разом до УСПІХУ та ПЕРЕМОГИ!

Тетяна Докучина,
заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків
факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи