Генерування ідей і перспективи проєктної діяльності: відбулася зустріч із керівником відділу міжнародних зв’язків Тетяною Сторчовою

Завідувачі кафедр та науковці факультету іноземної філології зустрілися з керівником відділу міжнародних зв’язків К-ПНУ Тетяною Сторчовою щодо обговорення перспектив розвитку напряму Жан Моне програми Європейського Союзу ERASMUS +.

Цей напрям покликаний активізувати євроінтеграційний дискурс і сприяти розвитку євроінтеграційних студій, а також залучати заклади вищої освіти до дослідження.

Зустріч була цікавою та змістовною. Генерування ідей, перспективи проєктної діяльності, атмосфера щирої зацікавленості щодо розвитку міжнародної співпраці надихають!

Разом до Перемоги!

Ольга Шаповал,
кандидат філологічних наук, доцент,
заступник декана з наукової роботи