Старт THEA Ukraine X Cohort III

08 лютого розпочала свою роботу THEA Ukraine X Cohort IIIНасичена програма зустрічі складалася із представлення головних цілей та завдань проєкту, плану заходів і режиму роботи всіх учасників (FH Munster and Sumy State University), знайомства. Під час  зустрічі були розподілені ролі учасників, а також нова когорта переможців отримала своїх досвідчених наставників (tandem trainers).

Kick off meeting пройшов у надзвичайно інтерактивній формі. Учасники вже на першій зустрічі зі своїми наставниками виконували креативні завдання, спрямовані на успішне виконання власних проєктів, які будуть реалізовані в українських університетах. Наступний етап – зустріч в Університеті прикладних наук Мюнстера (Німеччина).

Університет Огієнка представляє керівник відділу міжнародних зв’язків, доцент Тетяна Сторчова, яка розроблятиме тренінг Project_Hub для науково-педагогічних працівників    К-ПНУ та інших університетів.

«Радію, що маю нових однодумців із різних куточків України: Сумський державний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Український католицький університет, Запорізький національний університет, Одеський національний політехнічний університет, Українська інженерно-педагогічна академія. Працюємо задля успішної інтернаціоналізації системи вищої освіти України», – Тетяна Сторчова.

Тримаємо стрій!