Оголошено конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта

Київський офіс Інституту Міжнародної Освіти (IIE) оголошує початок приймання заявок для участі в чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування і проведення дослідження на 2025–2026 академічний рік.

Для студентів старших курсів і випускників ЗВО:

• FULBRIGHT GRADUATE STUDENT PROGRAM (навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра).

Для молодих викладачів і дослідників:

• FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM (проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців).

Для кандидатів та докторів наук, дослідників і фахівців:

• FULBRIGHT VISITING SCHOLAR PROGRAM (проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців).

Більше інформації про фулбрайтівські програми на сайті: https://fulbright.org.ua.