Тетяна Сторчова – учасниця програми Multiplication Training for Higher Education Administrators in Ukraine (THEA Ukraine X)

Відібраних 6 учасників стануть тренерами у сфері управління вищою освітою та проводитимуть тренінги в українських ЗВО.

Multiplication Training for Higher Education Administrators in Ukraine (THEA Ukraine X) – мультиплікаційні тренінги для представників управлінської ланки вищої освіти в Україні у сфері інтернаціоналізації.

Програму Higher Education Management Programme (HEM)  реалізовуватиме Університет прикладних наук Мюнстера (Німеччина) у форматі офлайнових та онлайнових занять.Відібрані учасники зустрінуться в Мюнстері (Німеччина) на виїзному семінарі, наприкінці березня 2024 року, де вони розроблятимуть концепції навчання разом з німецькими та українськими експертами у сфері вищої освіти.

Таким чином, загальні кваліфікаційні цілі програми полягають у тому, щоб дозволити учасникам розробляти концепції навчання на основі запланованих результатів навчання,  поглибити свої знання у відповідних сферах управління вищою освітою, впроваджувати власні навчальні пропозиції в українських ЗВО.

Тематика підтриманої проєктної заявки Project_HUB була зосереджена на розвитку управлінських вмінь проєктної діяльності  університету.

Попереду багато нових знань, зустрічей, досвіду та перспектив!