Erasmus Week в Університеті Огієнка

Відділ міжнародних зв’язків розпочинає цикл зустрічей із здобувачами вищої освіти на тему міжнародної академічної мобільності, а саме участі у Програмі ЄС Еразмус+.

Розклад зустрічей:

1. Навчально-науковий інститут української філології та факультет іноземної філології

Коли? 25.09.2023, 15:00.

Хто? Спікер: Тетяна Мойсеєва, студентка факультету іноземної філології, учасниця Еразмус+ (Гданський університет, Республіка Польща).

Де? 208 ауд. головного корпусу (вул. Огієнка, 61).

1. Історичний факультет і факультет спеціальної освіти, психології і соціальної роботи

Коли? 26.09.2023, 15:00.

Хто? Спікер: Олена Самар, студентка факультету іноземної філології, учасниця Еразмус+ (Університет Костянтина Філософа в Нітрі, Республіка Словаччина).

Де? 24 ауд. корпусу №2 (історичний факультет, вул. Татарська, 14).

1. Природничо-економічний факультет і факультет фізичної культури

Коли? 27.09.2023, 15:00.

Хто? Спікер: Вікторія Мельник, студентка факультету іноземної філології, учасниця Еразмус+ (Католицький університет у Ружомберку, Республіка Словаччина).

Де? 208 ауд. головного корпусу (вул. Огієнка, 61).

1. Фізико-математичний факультет і педагогічний факультет

Коли? 28.09.2023, 15:00.

Хто? Спікер: Юлія Сурженко, студентка фізико-математичного факультету, учасниця Еразмус+ (Гданський університет, Республіка Польща).

Де? 302 ауд, корпусу №6 (педагогічний факультет, вул. Симона Петлюри, 1/б).

Тримаємо міжнародний стрій задля Перемоги!