Вітання новим учасникам міжнародної академічної мобільності!

Кафедра німецької мови Університету Огієнка за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) упродовж 2022-2023 років успішно реалізує проєкт «Ukraine digital: Studienerfolg in Krisezeiten sichern».  За цей час реалізовано 17 студентських міжнародних академічних мобільностей та разом із колегами університетів-партнерів проведено блок-семінари у форматі Co-Teaching.

23 серпня 2023 р. було оголошено новий конкурс на участь у проєкті «Ukraine digital» для здобувачів вищої освіти Університету Огієнка.Основною вимогою до конкурсантів є високий рівень володіння німецькою мовою, адже впродовж трьох місяців (жовтень-грудень 2023) вони відвідуватимуть заняття разом із німецькими студентами у Гіссенському університеті імені Юстуса Лібіха (Німеччина).

За результатами конкурсного відбору, який відбувся 04 вересня 2023 р., 7 здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька) стануть учасниками міжнародної академічної мобільності за дистанційним способом реалізації.

Щиро вітаємо з перемогою у конкурсі здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти – Дениса Чубатюка, Олександру Горобець, Аліну Зіневич, а також другого (магістерського) рівня – Вікторію Предиткевич, Ксенію Грузєву, Маргариту Козерацьку та Роксолану Венгринську.

Тримаємо міжнародний стрій задля Перемоги!