Оцифровування лекцій у межах проєкту DigEco

У межах проєкту Програми ЄС Еразмус+ «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану (DigEco) 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP» передбачено оцифрування лекцій для створення інтерактивного та мультимедійного контенту і відповідної цифрової платформи, зокрема – для інклюзивної освіти.

У 2022-2023 н.р. оцифровано навчальний курс дисципліни «Big Data Analytics in Finance»/«Аналіз великих даних у фінансах» https://labdigeco.kpnu.edu.ua/?page_id=42 (розробник дисципліни – кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства Іван Семенецьспікери відеолекцій: кандидат економічних наук, старший викладач кафедри економіки підприємства Вероніка Буторіна, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри економіки підприємства Вадим Чаплінськийзнімання та монтаж: завідувач навчальної лабораторії цифрової економіки кафедри економіки підприємства Тетяна Лазаренко).

Знято цілий курс лекцій – 10 серій, одна з яких – англійською мовою, адже за умовами проєкту 20% кожної розробленої дисципліни має викладатися англійською мовою.

На сьогодні продовжується оцифровування ще однієї дисципліни – «Digital Literacy» / «Цифрова грамотність» (розробник дисципліни – доктор економічних наук, професор кафедри економіки підприємства Наталія Мазурспікери відеолекції: кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства Тетяна Боднарчук і кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства Олександр Свідерзнімання та монтаж: завідувач навчальної лабораторії цифрової економіки кафедри економіки підприємства Тетяна Лазаренко), дві серії опубліковано на сайті навчальної лабораторії цифрової економіки https://labdigeco.kpnu.edu.ua/?page_id=42, (мова –  англійська).

Проєкт надав можливість розвитку інноваційних цифрових технологій в Університеті Огієнка. Цифровізація курсів і створення віртуальної платформи надає студентам свободу пересування та у випадку непередбачуваних ситуацій (військові дії, катастрофи) надає можливість завершити курси та здати модулі. Також ця платформа сприяє інклюзивності освіти, люди з особливими освітніми потребами мають можливість отримати знання та навички.

Тримаємо міжнародний стрій задля Перемоги!

Тетяна Лазаренко,
завідувач навчальної лабораторії