Триває реалізація проєкту DigEco: партнерська зустріч у Мариборі (Словенія)

Учасники проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+ «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану» (DigEco/ 618270-ЕPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP) від Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка перебувають із робочим візитом в Університеті Марибора (Словенія).

07 червня 2023 року доцент кафедри економіки підприємства Тетяна Боднарчук і старший викладач Вероніка Буторіна взяли участь у майстеркласах із цифрової економіки та міжнародних зустрічах у межах консорціуму за проєктом. На зустрічі обговорили попередні результати реалізації робочих пакетів завдань DigEco, зокрема видання підручника за тематикою проєкту, та визначили напрями подальшої роботи для університетів-учасників консорціуму. Акцентували увагу на посиленні роботи зі стейкголдерами, зокрема щодо організації та проведення DigEco тренінгів для них.

Реалізація проєкту DigEco триває…