Оголошено конкурс на навчання в Гуманітарно-природничому університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща)

У межах підписаної угоди про співробітництво між К-ПНУ та Гуманітарно-природничим університетом імені Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща) оголошено конкурс на участь у міжнародній академічній мобільності у формі навчання. Здобувачі першого та другого рівня здобуття вищої освіти Університету Огієнка мають можливість навчатися впродовж одного семестру (з 01.10. 2023 р. до 31.12.2023 р.) за такими спеціальностями:

061 Журналістика;

014 Середня освіта (Мова і література (німецька);

014 Середня освіта (Мова і література (польська);

032 Історія та археологія;

052 Політологія;

051 Економіка;

071 Облік та оподаткування;

014 Середня освіта (фізика);

014 Середня освіта (математика);

122 Комп’ютерні науки;

017 Фізична культура і спорт;

227 Фізична терапія, ерготерапія;

014 Середня освіта (Музичне мистецтво).

Вимога до учасників: володіти польською мовою на рівні не нижче В1.

Для учасників конкурсу відбудеться тестування рівня володіння польською мовою 24 травня 2023 р. о 13:30 в 210 ауд. головного корпусу.

Реєстрація на тестування обов’язкова за покликанням.

Навчання в межах міжнародної академічної мобільності безкоштовне. Додаткове фінансування програмою не передбачено.

Вартість проживання у гуртожитку – 400 злотих/місяць з людини.

Реченець реєстрації: 23 травня 2023 р.

Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!