Підвищення кваліфікації для роботодавців, оцифровування лекцій, студентські проєкти: відбулось чергове засідання робочої групи DigEco

24 квітня 2023 року в навчальній лабораторії цифрової економіки кафедри економіки підприємства відбулося чергове засідання робочої групи проєкту Програми ЄС Еразмус+ «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану» (DigEco) 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP .

Засідання відбувалось за участі координатора проєкту, ректора К-ПНУ Сергія Копилова.

На зустрічі розглянули низку важливих питань: студентські проєкти в межах DigEco, співпрацю зі стейкголдерами (інформаційний супровід, результати проведеного опитування, укладання партнерських угод, стан готовності до проведення курсів підвищення кваліфікації в межах проєкту тощо).

Присутні обговорили результати опитування здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, які навчаються за проєктом, спланованували роботу над подальшим оцифровуванням лекцій з навчальної дисципліни «Цифрова грамотність» за її англомовним змістом, а також визначили напрями вдосконалення асинхронного навчання DigEco дисциплін на платформі MOODLE.

Отож, цифровізації економіки бути!

Тримаємо міжнародний стрій задля ПЕРЕМОГИ!