Онлайнові лекції викладачів провідних Європейських університетів

Онлайнові лекції викладачів провідних Європейських університетів у межах проєкту Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану (DigEco)
618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP

21 березня 2023 р.

Відкриті дані. Регламент/Практика

Відкриті дані. Регламент/Практика.

Маріус Лаурінайтіс, Університет Миколаса Ромеріса (Литва).

Цифровий маркетинг в дії.

Саулюс Кромалькас, Університет Миколаса Ромеріса (Литва).

Цифровий маркетинг в дії.

Саулюс Кромалькас, Університет Миколаса Ромеріса (Литва).

Для участі Вам необхідно зареєструватися за покликанням.

МАРІУС ЛАУРІНАЙТІС (Університет Миколаса Ромеріса (Литва); доктор соціальних наук; відповідальний редактор міжнародного наукового журналу Intellectual Economics. Наукові інтереси – ІТ право, право конфіденційності та захисту персональних даних, право електронної ідентифікації, право електронних платежів та електронні гроші. ).

САУЛЮС КРОМАЛЬКАС (Університет Миколаса Ромеріса (Литва); Член Спілки молодих вчених. Досвід і діяльність: Економічна безпека, регіональна конкурентоспроможність; цифровий маркетинг, персональний маркетинг).