Оголошено конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+ для науково-педагогічних працівників Університету Огієнка

У межах підписаної міжінституційної угоди з Академією образотворчих мистецтв імені Яна Матейка (м. Краків, Республіка Польща) оголошено конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+ КА171: Міжнародна кредитна мобільність у формі стажування або викладання для науково-педагогічних працівників кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва.

Тривалість міжнародної академічної мобільності: 7 днів.

Для участі в конкурсному відборі, необхідно підготувати такі документи:

1. Мотиваційний лист;
  2. CV;
  3. Портфоліо (у PDF форматі);
  4. Підтвердження рівня володіння англійською мовою не нижче В1 (можна довідку з університету – зразок);
  5. Mobility Agreement for Teaching(зразок) або Mobility Agreement for Training (зразок).

Готовий пакет документів потрібно завантажити в гуглформу за покликанням.

Реченець: 05 березня 2023 р.

Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!