02 березня, о 15:00 в межах Project Hub відділ міжнародних зав’язків проведе воркшоп для науково-педагогічних працівників Університету Огієнка на тему побудови Модуля Жан Моне.
У межах підписаної міжінституційної угоди з Академією образотворчих мистецтв імені Яна Матейка (м. Краків, Республіка Польща) оголошено конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+ КА171: Міжнародна кредитна мобільність у формі стажування або викладання для науково-педагогічних працівників кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва.
06 лютого 2023 р. було оголошено конкурс для здобувачів вищої освіти на участь у мовному стажуванні в межах проєкту «Ukraine digital:Studienerfolg in Krisezeiten sichern» у Гіссенському Університеті імені Юстуса Лібіха, який реалізується за сприяння DAAD (Німецької служби академічних обмінів).
Завдяки підписаним Міжінституційним угодам сім здобувачів вищої освіти Університету Огієнка навчатимуться в європейських університетах протягом другого семестру 2022-2023 н.р. у межах Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА171: міжнародна академічна мобільність.
У першому семестрі 2022-2023 н.р. 13 здобувачів вищої освіти Університету Огієнка стали учасниками Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА 171: міжнародна кредитна мобільність. П’ять представниць факультету іноземної філології навчалися в Університеті Костянтина Філософа в Нітрі (Республіка Словаччина) з 4 вересня 2022 р. до 3 лютого 2023 р. Серед них Маргарита Козерацька і Роксолана Венгринська, здобувачі вищої освіти 4 курсу першого (бакалаврського) рівня здобуття вищої освіти спеціальності 014.02 Середня освіта (Мова і література (німецька).
Для науково-педагогічних працівників
Вебінар на тему: «Стипендіальна програма ім. Л. Кіркланда. Можливості трансформації для проактивних особистостей».
Стипендіальна програма ім. Л. Кіркланда реалізується з 2000 року за фінансування Польсько-американського фонду свободи, а з 2016 року адміністратором програми є Фонд «Лідери змін».
Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує перший набір учасників на навчання в онлайновій школі «EU Study Days», яке відбудеться у березні–травні 2023 року.
Про проєкт
«EU Study Days» (Єврошколи) є проєктом Представництва Європейського Союзу в Україні і надає можливість українським студентам та аспірантам дізнатися більше про Європейський Союз і відносини між ЄС та Україною від ключових європейських й українських експертів у цій сфері. Крім того, проєкт сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці і впровадження спільних ініціатив.
Про програму
Навчальна програма онлайн-школи включатиме вивчення: історії ЄС, основних інституції та цінностей ЄС; викликів і досягнень європейської інтеграції України; політик ЄС – Європейський зелений курс, Єдиний цифровий ринок, європейські політики у сфері міграції та управління кордонами, захисту цифрових прав, подолання інформаційних пасток, боротьби з дезінформацією, фейками, маніпуляціями тощо.
Європейські дипломати та експерти розкажуть про підтримку України Європейським Союзом (військову, гуманітарну, економічну, фінансову тощо), пріоритети допомоги ЄС у відбудові післявоєнної України, ознайомлять з програмами та проєктами ЄС в Україні.
Учасники опанують м’які навички, які потрібні сучасній молодій людині, щоб побудувати успішну кар’єру, познайомляться з освітніми та культурними програмами та багатьма іншими можливостями для молоді у ЄС.
Кожен модуль включатиме:
1) відеолекції або презентації від дипломатів або експертів Представництва ЄС в Україні, провідних європейських або українських експертів, викладачів, практиків;
2) вебінари, відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати, ігри та інші інтерактивні заходи на платформах Zoom/Webex;
3) онлайн-тест.
Онлайн-навчання триває з 15 березня до 31 травня 2023 року.
Програма складається із 10 модулів: європейські цінності та інституції, зовнішня та безпекова політики ЄС, складові міжнародної економічної інтеграції, пріоритети співробітництва, відбудова України, вільний рух громадян, проєктний підхід та представництво інтересів, огляд можливостей ЄС, навички комунікації, цифрові навички та політика цифровізації.
Хто може стати учасником «Єврошкіл»?
Студенти та аспіранти закладів вищої освіти України з таких спеціальностей, як міжнародні відносини, міжнародне та європейське право, європейські студії, міжнародна економіка та торгівля, фінанси, бізнес, політологія, право, філософія, історія, соціологія, культурологія, журналістика, а також інших економічних або технічних спеціальностей, які цікавляться європейською інтеграцією та бажають розширити свій світогляд.
Заявки на участь у конкурсному відбору приймаються від осіб віком від 18 до 25 років, які:
До участі у відборі допускаються лише особи, які не брали участі у програмах EU Study Days попередніх років.
Конкурсний відбір проходитиме у 2 етапи:
1) відбір за заявкою,
2) онлайн-тестування на платформі https://www.eustudydays.in.ua/, покликання буде надіслано після проходження першого туру відбору.
Участь у програмі повністю фінансується Представництвом ЄС в Україні.
Робочими мовами EU Study Days є українська та англійська.
Мінімальний необхідний рівень володіння англійською мовою – В2. Організатори на етапі відбору можуть провести співбесіду для перевірки цього рівня, а також залишають за собою право на будь-якому етапі не допускати до участі в програмі осіб, які не мають достатнього рівня володіння англійською мовою.
Найкращі 20 учасників, які повністю виконали програму навчання за онлайн-модулями, будуть запрошені для участі в літній або зимовій школі на базі одного із закладів вищої освіти України.
Для участі в конкурсі потрібно заповнити заявку за наступним покликанням http://surl.li/enzag
Реченець подачі заявок: 6 березня 2023 року, 20.00.
Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!