Дайджест академічної мобільності

Для науково-педагогічних працівників

Оголошено конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+

2 грудня 2022 року було підписано Міжінституційну угоду з Гданським університетом (Республіка Польща) у межах Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА171: Міжнародна академічна мобільність.

Науково-педагогічні працівники Університету Огієнка мають можливість викладати або стажуватися в Гданському університеті в другому семестрі 2022-2023 н.р.

Тривалість академічної мобільності: 5 робочих днів+2 дні на дорогу.

Кількість учасників: 3.

Участь у конкурсному відборі можуть брати науково-педагогічні працівники факультету іноземної філології (німецька та польська філологія).

Для участі в конкурсному відборі необхідно подати такі документи:

1. Сертифікат про рівень володіння німецькою або польською мовою на рівні не нижче В2;
  2. Мотиваційний лист;
  3. Копія першої сторінки закордонного паспорта.

Зареєструватися на конкурс потрібно до 13 січня 2023 р. за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe83BbocadgXBQ4FLxLab9GIy8nD1kXo20aegd4o0YHvjbDQA/viewform

Для консультації та допомоги з оформленням документів звертатися у відділ міжнародних зв’язків: 305 каб. головного корпусу, inter_office@kpnu.edu.ua.

Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!