Дайджест академічної мобільності

Для здобувачів вищої освіти

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ЄС ЕРАЗМУС+

У межах підписаної міжінституційної угоди з Католицьким Університетом у Ружомберку (Словаччина) оголошено конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+ за напрямом КА171: Міжнародна академічна мобільність для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня та першого (бакалаврського) рівня, які навчаються на 2 та 3 курсі за такими спеціальностями:

014 Середня освіта (Мова і література (англійська);

014 Середня освіта (Мова і література (німецька);

035 Філологія за спеціалізацією 035.041 – Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська).

Для участі у конкурсному відборі необхідно підготувати такі документи:

1. Документ про володіння англійською або німецькою мовою на рівні не нижче В1.
  2. Application Form (зразок).
  3. Learning Agreement (зразок). Каталог дисциплін для вибору – тут.
  4. Копія першої сторінки закордонного паспорту.

Реєстрація на конкурс за покликанням.

Для консультації і допомоги з оформленням документів звертатися у відділ міжнародних зв’язків: 305 каб. головного корпусу, inter_office@kpnu.edu.ua.

Реченець реєстрації на конкурс: 11 грудня 2022 р.

Реченець підготовки необхідних документів: 16 грудня 2022 р.

РОЗШИРЮЄМО ГЕОГРАФІЮ ЕРАЗМУС+:

ГДАНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ

2 грудня 2022 року було підписано Міжінституційну угоду з Гданським університетом (Республіка Польща) в межах Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА171: Міжнародна академічна мобільність.

Здобувачі вищої освіти Університету Огієнка мають можливість навчатися в Гданському університеті протягом одного семестру (з 17 лютого 2023 р. до 02 липня 2023 р.) й отримувати стипендію в розмірі 1050 євро на місяць.

Участь у конкурсному відборі можуть брати здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня (2 та 3 курсу), а також другого (магістерського) рівня таких спеціальностей:

014 Середня освіта (Мова і література (англійська);

014 Середня освіта (Мова і література (німецька);

014 Середня освіта (Мова і література (польська);

035 Філологія за спеціалізацією 035.041 – Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська);

032 Історія та археологія;

052 Політологія;

016.01 Спеціальна освіта (Логопедія);

016.02 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка);

053 Психологія;

122 Комп’ютерні науки;

014 Середня освіта (Математика, інформатика);

012 Дошкільна освіта;

013 Початкова освіта.

Для участі в конкурсному відборі необхідно подати такі документи:

1. Сертифікат про рівень володіння англійською або польською мовою на рівні не нижче В2.
  2. Application Form (зразок).
  3. Копія першої сторінки закордонного паспорта.

Зареєструватися на конкурс потрібно за покликанням до 15 грудня 2022 р.

Для консультації та допомоги з оформленням документів звертатися у відділ міжнародних зв’язків: 305 каб. головного корпусу, inter_office@kpnu.edu.ua.

Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!