Гостьові лекції від партнерів DigEco

Партнерство проєкту DigEco є міцним та продуктивним, не зважаючи на жорстокі обставини російсько-української війни.

4 листопада університетська спільнота К-ПНУ вітала наших партнерів, ідейників DigEco, щирих друзів та науковців Державного вищого навчального закладу «Приазовський державний технічний університет»: доктора економічних наук, професора кафедри маркетингу та бізнес-адміністрування Вікторію Гончар і доктора економічних наук, професора кафедри маркетингу та бізнес-адміністрування Олександра Калініна.

Гості зустрілися з ректором К-ПНУ, професором Сергієм Копиловим, екскурсію в музеї історії університету провела доцент Ірина Паур, емоції під час зустрічі зі студентством і викладачами створили атмосферу університетського свята.

Олександр Калінін розкрив таємниці маркетингових культурних концепцій у цифрових технологіях, а Вікторія Гончар розповіла про цифрову аналітику та стратегічні ініціативи.

Усі присутні, які найближчим часом отримають сертифікати учасників гостьових лекцій у межах проєкту DigEco, були вражені високим рівнем професіоналізму лекторів, їх креативністю та відданістю своєму покликанню, умінню говорити просто про складне, що є мистецтвом викладання.

Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!