Academic Mobility Platform у дії: зустріч зі студентами педагогічного факультету

Минулого тижня в Університеті Огієнка розпочалася реалізація проєкту Academic Mobility Platform, метою якого є популяризація програм міжнародної академічної мобільності серед студентства та підвищення рівня мотивації до участі в таких програмах.

Перша онлайн-зустріч відбулася 20 жовтня 2022, до якої долучилося більше 60 студентів факультету іноземної філології. Олександра Шамаріна, провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків, розповіла про програми міжнародної академічної мобільності та можливості участі в них. Валерія Ігнат, студентка факультету іноземної філології, яка навчається за Програмою ЄС Еразмус+ в Університеті Костянтина Філософа в м. Нітра (Словаччина), поділилася своїм досвідом та враженнями.

Продовжуємо наш марафон зустрічей!
Коли? 27 жовтня 2022 р. о 16:00
Де? Онлайн на платформі Google Meet.
Цільова аудиторія: студенти педагогічного факультету.

Для реєстрації на онлайн-зустріч потрібно заповнити гугл-форму.

Форма для реєстрації відкрита до 15:00 27 жовтня 2022 р.
Усім зареєстрованим учасникам покликання на платформу Google Meet буде надіслано на корпоративну пошту.

Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!