Відбувся конкурсний відбір на участь у Програмі ЄС Еразмус+

18 жовтня 2022 р. відбувся конкурсний відбір, проведений серед науково-педагогічних працівників, на участь у Програмі Еразмус+ КА 171: міжнародна академічна мобільність у Жешувському університеті (Республіка Польща).

Конкурсний відбір проведено відповідно до ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ЗА ПРОГРАМОЮ ЕРАЗМУС+.

Членами конкурсної комісії були: Сергій Копилов, ректор, голова конкурсної комісії; Геннадій Бесарабчук, в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти; Тетяна Сторчова, керівник відділу міжнародних зв’язків; Ольга Яворська, спікер студентського сенату.

Учасники конкурсного відбору презентували свою мотивацію до участі у програмі міжнародної академічної мобільності. Усі документи, необхідні для участі у конкурсі, було попередньо завантажено до гугл форми.

Отож, вітаємо переможницю – Наталію Мєлєкесцеву, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії та методик початкової освіти педагогічного факультету К-ПНУ.

Віримо, що досвід участі у Програмі ЄС Еразмус+ сприятиме інтернаціоналізації Університету Огієнка!

Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!