Оголошено конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+ для науково-педагогічних працівників Університету Огієнка

У межах підписаної міжінституційної угоди Жешувський університет оголосив конкурс на участь у Програмі Еразмус+ КА171 для науково-педагогічних працівників усіх факультетів К-ПНУ. Переможець конкурсу матиме можливість реалізувати програму міжнародної академічної мобільності у формі викладання або стажування протягом 7 днів (5 робочих днів та 2 дні на дорогу).

Переглянути факультети та спеціальності Жешувського університету можна за покликанням.

Для участі в конкурсному відборі необхідно:

1. Володіти англійською мовою на рівні не нижче В2 (сертифікат не обов’язковий)
  2. Написати мотиваційний лист (англійською мовою)

Для реєстрації на конкурс заповніть, будь ласка, гугл-форму.

Реченець: 17 жовтня 2022 р.

Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!