Оголошено конкурси на участь у Програмі ЄС Еразмус+ КА 171: Міжнародна кредитна мобільність

Здобувачі вищої освіти  Університету Огієнка, які навчаються за спеціальністю 232 Соціальне забезпечення (2, 3 та 4 рік навчання), мають можливість навчатися в Люблянському Університеті  з 3 жовтня 2022 р. до 10 лютого 2023 р.

Критерії відбору для учасників конкурсу:

1. Довідка про академічну успішність
  2. Володіння англійською мовою на рівні В2
  3. Мотиваційний лист

Для участі у конкурсному відборі потрібно заповнити гугл-форму.

Реченець: 23 вересня 2022 р.

Університет гуманітарно-природничих наук імені Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща) оголосив конкурс для здобувачів вищої освіти К-ПНУ, які навчаються за такими спеціальностями: 014.02 Середня освіта (Мова і література (польська); 014 Середня освіта (Історія). Академічна мобільність реалізовуватиметься з 1 жовтня 2022 р. до 6 січня 2023 р.

Вимоги до кандидатів:

1. Володіння польською мовою не нижче рівня В1 (з документальним підтвердженням).
  2. Висока академічна успішність (середній бал за всі попередні семестри навчання).

Усі учасники програми ЄС Еразмус+ отримуватимуть стипендію в розмірі 800 євро на місяць протягом мобільності.

Зареєструватися на участь у конкурсі можна, заповнивши гугл-форму.

Реченець: 23 вересня 2022 р.

Участь у конкурсному відборі можуть брати лише здобувачі вищої освіти жіночої статі, у зв’язку із правилами перетину державного кордону під час військового стану.

Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!