Оголошено конкурси на участь у Програмі імені Фулбрайта

Програма імені Фулбрайта розпочала свою діяльність в Україні з 1992 року. За цей період понад 1100 українців навчалися, стажувалися, проводили дослідження у США; більше ніж 750 американців викладали в українських закладах вищої освіти і займались науковою працею.

Ви також можете стати частиною великої фулбрайтівської сім’ї, взявши участь в одній із запропонованих нижче програм.

Fulbright Visiting Scholar Program

До 15 жовтня 2022 року викладачі й дослідники, діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти та громадські діячі можуть подати документи на участь у Fulbright Visiting Scholar Program.

Програма передбачає проведення досліджень в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США на період від 3 до 9 місяців.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, суспільні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Загальні вимоги до кандидатів:

• мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу. Однак з огляду на те, що багато потенційних кандидатів знаходяться зараз не в Україні, Офіс Фулбрайта у 2022 році прийматиме документи від конкурсантів, які продовжують перебувати в Україні, а також тих громадян України, які знаходились в Україні до 24 лютого, але змушені були покинути країну через війну;
  • знати англійську мову на рівні, достатньому для професійного спілкування в англомовному науковому середовищі;
  • повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів;

Учасники Програми отримують:

• щомісячну стипендію;
  • додаткові кошти для придбання професійної літератури;
  • медичне страхування;
  • квиток в обидва боки.

Переглянути перелік необхідних документів можна за покликанням.

Заповнити онлайн-анкету можна тут.

Fulbright Research and Development Program

Програма передбачає проведення досліджень в університетах США тривалістю від 6 до 9 місяців.

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори закладів вищої освіти; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Учасники Програми отримують:

• щомісячну стипендію;
  • додаткові кошти для придбання професійної літератури;
  • медичне страхування;
  • квиток в обидва боки.

Перелік необхідних документів для участі за покликанням.

Реченець: 1 листопада 2022 року.

Бажаємо перемоги у конкурсному відборі!

Тримаємо міжнародний стрій!