Нова перемога в межах Програми ЄС Еразмус+: готуємось до міжнародної академічної мобільності

20 травня 2022 року в Університеті Огієнка було оголошено конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+ КА171: Міжнародна академічна мобільність.

Університет гуманітарно-природничих наук імені Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща) відібрав 10 здобувачів вищої освіти К-ПНУ, які візьмуть участь у міжнародній академічній мобільності у формі навчання з 4 жовтня по 31 грудня 2022 року.

Отож, майбутніми еразмусівцями стали:

Діана Бережна, студентка 3 курсу спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія;

Валерія Сіднюк, студентка 2 курсу спеціальності 014.02 Середня освіта (Мова і література (польська);

Наталія Гриб, студентка 2 курсу спеціальності 014.02 Середня освіта (Мова і література (польська);

Владислав Михайлюк, студент 2 курсу спеціальності 014.02 Середня освіта (Мова і література (польська);

Анастасія Кривицька, студентка 1 курсу спеціальності 013 Початкова освіта;

Марія Шевчук, студентка 1 курсу спеціальності 013 Початкова освіта;

Валентина Муравинець, студентка 2 курсу спеціальності 013 Початкова освіта;

Юлія Чередарчук, студентка 1 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта;

Максим Івасько, студент 1 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Історія);

Єлизавета Кожухівська, 3 курс спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація.

28 червня відбулася онлайн-зустріч із майбутніми учасниками міжнародної академічної мобільності, на якій обговорили організаційні моменти (відкриття візи,  проїзд, проживання та ін.). Студенти мали змогу отримати консультацію щодо оформлення необхідного пакету документів та обговорити всі питання,  які їх цікавили.

Щирі вітання переможцям! Віримо, що участь у Програмі ЄС Еразмус+ стане новою та цікавою сторінкою вашого студентського життя.

Тримаємо міжнародний стрій!