Допомога українським науковцям та студентам від Словацької академії наук

Словацька Академія Наук (САН) висловила свою підтримку Україні та бажання допомогти українським науковцям та студентам. САН створить відповідні умови для роботи та навчання для нових науковців і докторантів, які приїжджають з України. Можливе безкоштовне розміщення в Братиславі, Смоленіце та Старій Лесні для новоприбулих українських колег, а також для членів їхніх родин.

САН надаватиме фінансову підтримку докторантам та молодим дослідникам, які зможуть продовжити навчання та наукові дослідження у Словаччині. Академія хоче дозволити українським докторантам, які закінчили навчання в САН, продовжувати працювати тут за фахом.

Детальна інформація за адресамиukrajina@savba.sk або ukraine@savba.sk, або на офіційному сайті Словацької академії наук у соціальній мережі Facebook, (натиснути клавішу «Надіслати електронний лист»).