Проєктна робота DigEco в К-ПНУ триває

Проєктна робота DigEco в К-ПНУ триває згідно з планом консорціуму. 07 грудня відбулась зустріч робочої групи та розробників DigEco дисциплін у межах проєкту “Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану(DigEco) 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP”, на якій було обговорено низку питань щодо реалізації проєктних завдань: особливості впровадження контенту DigEco дисциплін в умовах пілотного навчання за проєктними освітніми програмами Економіка підприємства та Менеджмент, а також навчальної дисципліни Цифрова грамотність, яку викладають на різних освітніх програмах університету Огієнка; аналіз розробленого науково-педагогічними працівниками навчально-методичного забезпечення нових DigEco дисциплін з його імплементацією в сучасних умовах лабораторії цифрової економіки; візити лекторів з університетів-партнерів тощо.

08 грудня до Університету Огієнка з робочим візитом завітала голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк і заступник голови обласної ради Валентин Соколюк, які у супроводі ректора університету Сергія Копилова відвідали лабораторію цифрової економіки.

Stay content and make the world more digital with us!