ПІДВИЩУЙ РІВЕНЬ ЦИФРОВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ З КОМАНДОЮ ПРОЄКТУ «OHIIENKO-DEH»

Запрошуємо всіх охочих долучитися до першого тренінгу «Online-інструменти для ефективної взаємодії учасників освітнього процесу» в межах проєкту «OHIIENKO-DEH», який спрямований на підвищення рівня цифрової компетентності науково-педагогічних працівників нашого університету.
Тренінг відбудеться 29 жовтня о 17.00 за допомогою платформи Zoom.

Для реєстрації необхідно пройти опитувальник за ПОКЛИКАННЯМ з Вашої корпоративної скриньки на домені kpnu.edu.

Проєкт виконується завдяки участі К-ПНУ в Програмі вдосконалення викладання у вищій школі, яку реалізує Британська Рада в Україні в партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Advance HE (Велика Британія) та за підтримки Міністерства освіти і науки України й Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Спікери тренінгу:
Наталія Мєлєкєсцева, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методик початкової освіти педагогічного факультету;
Андрій Хоптяр, кандидат історичних наук, старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи природничо-економічного факультету;
Тетяна Сторчова, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської мови факультету іноземної філології.

Кількість місць обмежена. Поспішайте!

Усім учасникам тренінгу буде надіслано сертифікат про участь.

Детальна інформація про Програму: