Презентація програми для молодих дослідників і викладачів Fulbright Research and Development Program (FRDP)

Офіс Фулбрайта в Україні запрошує всіх зацікавлених на онлайн-презентацію програми Fulbright Research and Development Program (FRDP) — конкурсу для молодих дослідників та викладачів, який відбудеться 05 жовтня о 18:00.

Під час зустрічі будуть розповідати про умови участі в конкурсі, цьогорічні вимоги до подання матеріалів.

У зустрічі братиме участь Олена Танчикдекан факультету економіки Донецького державного університету управління, стипендіатка програми Fulbright Research and Development Program 2021-2022 в Університеті Арізони (Arizona State University, Tempe, AZ). Вона доєднається з Арізони, щоби розповісти про перші тижні перебування в університеті та відповісти на питання щодо підготовки конкурсного есе з описом дослідницьких планів, вибору теми конкурсного подання на Програму Фулбрайт, пошуку майбутньої інституції у США, яка прийматиме.

Нагадуємо, що в конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років із дворічним професійним досвідом: журналісти; фахівці бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій, викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори закладів вищої освіти; співробітники науково-дослідних установ: https://fulbri ght.org.ua/uk/fulbright-research-and-developm​ent-program/.

Заявки на конкурс приймають до 01 листопада щороку.

РЕЄСТРАЦІЯ є обов’язковою.

Запрошення на Zoom-презентацію буде надіслано зареєстрованим учасникам 05 жовтня за годину до початку зустрічі.