У К-ПНУ розпочалась реалізація програми «САМ Україна» від Британської Ради

В Університеті Огієнка розпочалася реалізація програми університетських обмінів «Студентська академічна мобільність (САМ) Україна» за підтримки Британської Ради «House of Europe». 10 здобувачів вищої освіти 3 курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи навчатимуться в Київському університеті імені Бориса Грінченка з 19 вересня по 13 листопада 2021 р. Натомість 10 здобувачів вищої освіти 2 та 3 курсу Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка навчатимуться в К-ПНУ.

20 вересня здобувачі вищої освіти К-ПНУ почали опановувати обов’язкові три навчальні дисципліни: Логопедія, Логопедичний практикум, Українська мова зі спеціальною методикою навчання дітей з ТПМ(12 кредитів ECTS).

Майбутні логопеди 2 та 3 курсу Київського університету імені Бориса Грінченка доєдналися до навчання здобувачів освіти 2 та 3 курсу факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи К-ПНУ. Вони вивчатимуть такі навчальні дисципліни: Логопедію, Логомасаж і Спеціальні методики навчання дітей з порушенням мовлення: початкового навчання мови (12 кредитів ECTS).

Для учасників програми академічної мобільності було організовано зустріч із деканом факультету Віталієм Співаком, який розповів про особливості організації освітнього процесу в Університеті Огієнка. Опікується освітнім складником програми завідувач кафедри логопедії та спеціальних методик, кандидат психологічних наук, доцент, гарант освітньої програми 016 Спеціальна освіта Олексій Гаврилов.

Віримо, що програма «САМ Україна» подарує учасникам неоціненний досвід, чудові враження та нові знання!