На старті пілотне навчання DigEco

31 серпня 2021 року відбулось чергове засідання робочої групи проєкту Програми ЄС Еразмус+ «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану» (DigEco)618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP спільно з науково-педагогічними працівниками-розробниками DigEco-дисциплін. Головував на засіданні ректор університету, професор, координатор проєкту Сергій Копилов.

Мета зустрічі – аналіз підготовки нових навчальних дисциплін за проєктом, а це: Цифрова грамотність (професор Наталія Мазур), Fintech у банківській справі, страхуванні та управлінні активами (доцент Андрій Ніколашин), Блокчейн, управління інноваціями та руйнівні технології (доцент Андрій Ніколашин), Аналіз великих даних у фінансах (доцент Іван Семенець), Цифрова ефективність у бізнесі та економіці (Вадим Чаплінський), Аналіз великих даних та бізнес-аналітика (доцент Оксана Кушнір), Цифрові бізнес-моделі (доцент Олександр Свідер), Управління великими даними (доцент Оксана Кушнір), Гнучке управління проектами (старший викладач Тетяна Боднарчук), Аналітика даних для маркетингу (старший викладач Вероніка Буторіна), Цифровий маркетинг у дії (доцент Оксана Лаврук), Дизайнерське мислення (старший викладач Тетяна Боднарчук), Великі дані у підприємництві (доцент Оксана Лаврук). Із робочими програмами зазначених дисциплін можна ознайомитись за покликанням.

Пілотне навчання за проєктом DigEco у нашому університеті розпочинається 15 вересня за освітніми програми другого рівня вищої освіти природничо-економічного факультету: 071 Облік і оподаткування, 051 Економіка підприємства, 073 Менеджмент, а дисципліну Цифрова грамотність викладатимуть на інших восьми освітніх програмах різних факультетів.

На сьогодні науково-педагогічні працівники завершують розроблення лекцій, планів семінарських та практичних занять, завдань самостійної роботи і проєктної роботи, а також комплексів тестів.

Команда проєкту докладає максимальних зусиль щодо виконання всіх завдань робочого плану DigEco задля впровадження цифрової економіки у вищу освіту України.

Make the world more digital with us!