А Ви готові до міжнародної академічної мобільності?

Академічна мобільність – шлях, який дає нагоду здобувачам вищої освіти та науково-педагогічним працівникам розкрити власний потенціал, накопичити професійні навички, збільшити багаж знань. Наша альма-матер працює над відкриттям нових вікон академічної мобільності, аби сприяти вдосконаленню вже сформованих компетенцій, набувати нові, пізнаючи всі, грані освітньо-наукового процесу.

З метою якісної підготовки питання «Шляхи досягнення університетом ключових показників зростання рівня міжнародної академічної мобільності здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників» для розгляду на засіданні вченої ради університету 29 квітня 2021 року відділ міжнародних зв’язків ініціює проведення опитування здобувачів вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Вельмишановне студентство, ваші відповіді допоможуть зрозуміти значення та пріоритетні напрями академічної мобільності для студентської спільноти К-ПНУ.

Перед проходженням опитування «Можливості академічної мобільності очима здобувачів вищої освіти» необхідно пройти безкоштовний Online English level test для визначення рівня володіння англійською мовою на сайті Британської Ради.

Отже,
– крок перший: пройдіть  Online English level test ;
– крок другий: пройдіть опитування «Можливості академічної мобільності очима здобувачів вищої освіти».

Дякуємо за співпрацю!