Сенатор штату Арканзас Джеймс Вільям Фулбрайт (1905-1995) зазначав, що міжнародна освіта перетворює національні цінності на людські. Ми стаємо терпимішими і вчимось цінувати те, що нас вирізняє; сприяємо гуманізації міжнародних стосунків, вчимося визнавати і поважати інші культури, що наповнюють наш світ. А що цінніше – це те, що ми усвідомлюємо важливість співпраці задля миру та добра цілої громади.
08 квітня 2021 року відбулася онлайн-презентація щорічних конкурсів програм ім. Фулбрайта для науковців, дослідників, викладачів, студентів, аспірантів і представників адміністрації закладів вищої освіти Хмельниччини.
До заходу долучилася і дружна спільнота нашого університету: науково-педагогічні працівники педагогічного факультету, факультету іноземної філології, фізико-математичного факультету, факультету фізичної культури та факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології.
Координаторка Програм обміну для молодих науковців та студентів Інна Бариш розповіла про можливості, які надає Програма; умови участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій; особливості заповнення анкети та вимоги до поданих матеріалів.
Надзвичайно цікавими та корисними для учасників зустрічі стали історії становлення фулбрайтівців з України, розвиток їх наукових пошуків і здобутків.
Організована зустріч стала гарною нагодою довідатись про цілі й традиції Програми, адже цьогоріч Програма імені Фулбрайта святкує 75-ту річницю діяльності.
К-ПНУ висловлює слова щирої подяки координаторці Програми Інні Бариш та асистентці Програми Олені Іллясевич за організовану зустріч, цінну інформацію, актуальні можливості для Огієнкової спільноти та потужну мотивацію для розвитку!
Детальніше про можливості, які надає програма, можна дізнатися за покликанням: https://fulbright.org.ua/
Академічна мобільність – шлях, який дає нагоду здобувачам вищої освіти та науково-педагогічним працівникам розкрити власний потенціал, накопичити професійні навички, збільшити багаж знань. Наша альма-матер працює над відкриттям нових вікон академічної мобільності, аби сприяти вдосконаленню вже сформованих компетенцій, набувати нові, пізнаючи всі, грані освітньо-наукового процесу.
16 квітня 2021 року відбулася чергова локальна зустріч робочої групи К-ПНУ проєкту DigEco Програми ЄС Еразмус+ на якій:
Make this world more digital with us!
Розпочато новий конкурс для здобувачів вищої освіти в межах соціального проєкту “Scholarship в Україні”. Надається 4 окремих гранти на сплату навчання на суму 15 000 грн кожен. Для студентів, які посядуть 2-і та 3-і місця заохочувальні грошові призи (по 4000 грн та 2000 грн у відповідності).
Мета проєкту – підтримати талановиту молодь, яка здобуває освіту в Україні, а також звернути увагу молоді на підвищення рівня фінансової та підприємницької грамотності. Цього конкурсу до проєкту долучилися ще грантонадавачі.
Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може будь-який здобувач освіти 1-5 курсів (в т.ч. і магістри), не зважаючи на фаховий напрямок навчання.
З нагоди старту нового конкурсу була проведена пресконференція, з якою можна ознайомитися за покликанням.
Щоб отримати грант на навчання, необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем:
І грант – «Сучасний розвиток фінансових ринків в Україні та світі: проблеми та перспективи розвитку фондового ринку та недержавного пенсійного страхування», заявку можна подати на сторінці https://turbozaim.com.ua/konkurs/
ІІ грант – «Нове авто VS б/в авто: переваги та недоліки під час вибору транспортного засобу», заявку можна подати на сторінці https://autotrading.net.ua/scholarship/
ІІІ грант – «Як Covid-19 вплинув на інтернет-маркетинг?», умови на сторінці грантонадавача https://aweb.ua/ua/scholarship
IV грант – «Система знижок, промокодів та акцій як інструмент у завоюванні прихильності на просторах інтернету», умови на сторінці грантонадавача https://codes.com.ua/sh
Детальні умови – на офіційному сайті проєкту.
Готові роботи приймаються до 5 липня.
Міністерство комерції Китайської Народної Республіки надає можливості для українських громадян здобути освіту в закладах вищої освіти КНР за освітніми рівнями: “Магістр” та “Доктор філософії” у 2021-2023 роках.
Детальна інформація щодо запропонованих освітніх програм, аплікаційні форми, перелік вимог та необхідних документів для участі в освітніх програмах доступна за покликаннями:
MOFCOM SCHOLARSHIP-CSC Program
Master Program in Public Policy
Master of Business Administration (MBA)
International Executive Master of Business Administration (IEMBA)
Communication University of China
Кандидатам, які мають намір взяти участь, необхідно заповнити форму до 21 квітня 2021 року.
У межах Національної стипендіальної програми Словацької Республіки для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів закладів вищої освіти, дослідників і митців словацька сторона оголосила прийом заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині у 2021/2022 академічному році.
Тривалість мобільності | Розмір стипендії | |
Для студентів | 4-5 місяців, 9-10 місяців | 400 євро |
Для аспірантів | 1-10 місяців | 734 євро |
Для викладачів, дослідників та митців | 1-10 місяців | 1000 євро |
Стипендії можуть отримати студенти 3,4 курсу першого рівня освіти (бакалаврського) та другого рівня освіти (магістерського).
Уся детальна інформація на сайті: https://www.stipendia.sk
Заявку можна подати онлайн: https://www.scholarships.sk/en/main/submit-application
Реченець: 30 квітня 2021 року
Літня школа перекладу-2021 запрошує студентів-перекладачів на безкоштовне навчання з 21 по 30 червня в режимі онлайн.
У програмі цікаві спікери, найактуальніші теми, багато технологій та практики, власний перекладацький проєкт.
Форма роботи | Спікери |
|
|
В результаті: бачення перекладу у 4D, досвід перекладацьких проєктів, команда однодумців, рядок у CV.
Щоб подати заявку на участь в ЛШП-2021, потрібно:
– заповнити анкету;
– написати есе;
– виконати тестовий переклад.
Дедлайн: 15 травня 2021 р.
Подати заявку можна тут.
Бажаємо успіхів!