Міністерство освіти і науки України інформує здобувачів вищої освіти про можливість отримання стипендії на навчання та стажування громадян України в закладах вищої освіти Словацької Республіки.

У межах стипендійної програми у 2021-2022 навчальному році, сторона, що приймає, забезпечить українським громадянам:

безкоштовне навчання;

виплату стипендії в розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;

проживання в студентських гуртожитках.

Крім того, за необхідності можлива мовна підготовка як складник навчання.

З огляду на ситуацію щодо поширення COVID-19 Міністерство освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки запровадило нові заходи, щодо виплат стипендій у межах надзвичайної ситуації. У разі зміни стаціонарної форми навчання на дистанційну протягом академічного року у зв’язку з надзвичайною ситуацією стипендію виплачуватимуть у розмірі 50% від загальної місячної виплати.

Інформація про перелік необхідних документів та умови участі у програмі, а також форма заявки для кандидатів розміщена за покликанням.

Реченець – 01 квітня 2021 року.