Кафедра німецької мови у співпраці з Goethe-Institut в Україні

13 травня 2020 року завідувачка кафедри німецької мови Калинюк Т.В. разом із науково-педагогічними працівниками кафедри Боднарчук Т.В., Братицею Г.Г., Яремчук І.М. та Микуляк М.І. взяли участь у семінарі «Online Unterrichten mit dem Goethe-Institut». Модераторами заходу були Ева Корб, керівниця проекту «Педагогічна кооперація з німецької мови Goethe-Institut Ukraine» та Світлана Балашова, координаторка проєктів  Goethe-Institut. До заходу долучилися вчителі шкіл та викладачі закладів вищої освіти з усієї України, що засвідчує значний інтерес до вивчення німецької мови.

Під час семінару представниці Goethe-Institut презентували численні навчальні матеріали для ефективного вивчення та викладання  німецької мови онлайн, наголосили на пропозиціях щодо можливостей участі у різноманітних  навчальних програмах та курсах підвищення кваліфікації. За сприяння Goethe-Institut  у 9 університетах України реалізується програма «DLL: вчимо навчати німецької». Приємно відзначити, що студенти факультету іноземної філології нашого університету також є її учасниками!

Дякуємо колегам за плідну співпрацю.

За інформацією кафедри німецької мови