Літня школа для студентів-перекладачів

Балтійська міжнародна академія запрошує студентів факультету іноземної філології до участі у ІІ Міжнародній літній школі.

У результаті тривалих перемовин відділів міжнародних зв’язків Університету Огієнка та Балтійської міжнародної академії  розроблено програму Перекладацької Літньої Школи для студентів факультету іноземної філології спеціальності 035 Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно)).

У рамках програми  II International summer school  for beginners in translation, студенти проходитимуть перекладацьку практику впродовж 2-х тижнів у Балтійській Міжнародній Академії (м. Рига, Литва).

Загальна кількість годин: 128 год.

Аудиторні години: 64 год.

Самостійна робота: 64 год.

Тематика:

Теми: К-сть годин
Первинний аналіз тексту 8 год.
Письмовий переклад  теорія та практика 16 год.
Переклад (усний) теорія та практика (послідовний та синхронний переклад) 16 год.
Технічні засоби перекладу 8 год.
Професійне тренування пам’яті 8 год.
Вступ до аудіовізуального перекладу (екскурсія до агентства перекладів SDI Latvija) 4год.
Техніка мовлення 4 год.

За детальною інформацію звертатися у відділ міжнародних зв’язків або деканат факультету іноземної філології.