КРИТЕРІЇ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ

Переможцем у конкурсі на участь у Програмі ЄС Еразмус+ є здобувач вищої освіти, який набрав найбільшу кількість балів (за накопичувальною системою) серед усіх учасників конкурсу відповідно до таких критеріїв:

1. Академічна успішність (максимум 10 балів) оцінюється на підставі загального середнього бала успішності, отриманого за весь період навчання, та вираховується за формулою: середній бал ÷ 10.

Наприклад: середній бал 78,3 ÷ 10 = 7,83 б.

2. Знання іноземної мови (максимум 8 балів). Оцінюється на підставі офіційного сертифіката чи Language Proficiency Assessment Form, що містить відомості про рівень володіння іноземною мовою. Наявність визнаних на міжнародному рівні сертифікатів (Cambridge Assessment English, TOEFL, IELTS, Pearson Test of English General, British Council, TestDaf, Goethe-Zertifikate тощо) надає подвійну кількість балів.

Рівень Кількість балів Рівень Кількість балів
В1 1 С1 3
В2 2 С2 4

3. Академічний профіль (формується за накопичувальною системою відповідно до показників.

4. Мотиваційний лист (максимум 2 бали). Якісна оцінка мотиваційного листа: логічне обґрунтування доцільності участі у програмі академічної мобільності особисто для здобувача вищої освіти та для К-ПНУ.

5. Комісія враховує належність учасників конкурсу до пільгових категорій населення:

– студенти-учасники бойових дій, або  батьки яких мають статус учасника бойових дій (не довше ніж до досягнення ними 23 років);

– студенти з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

– студенти, які постраждали від Чорнобильської катастрофи;

– студенти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення АТО, бойових дій чи збройних конфліктів (не довше ніж до досягнення ними 23 років);

– студенти, один з батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту (не довше ніж до досягнення ними 23 років);

– студенти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи (не довше ніж до досягнення ними 23 років);

– студенти, діти-інваліди та особи з інвалідністю І-ІІІ групи (не довше терміну призначення інвалідності);

– студенти з малозабезпечених сімей (не довше терміну призначення допомоги).

Учасники конкурсу, які належать до пільгових категорій населення, мають перевагу в разі рівної конкурсної ситуації з іншими претендентами.