Онлайн зустрічі
Зустріч Tech Educators Community «Дуальна освіта — від ідеї до диплома»
28 січня 2025 р. відбудеться зустріч Tech Educators Community «Дуальна освіта — від ідеї до диплома», під час якої будуть розглянуті особливості дуальної освіти, SoftServe поділиться досвідом та будуть обговорені реальні випадки впровадження дуальної освіти у провідних українських університетах.
Спікери:
Коли? 28 січня 2025 року о 17:00.
Реєструйтеся та долучайтеся до обговорення дуальної освіти за посиланням.
Аспірантура за кордоном
Мережа компетенцій KIU Міждисциплінарні українознавчі студії Франкфурт-на-Майні – Берлін започатковує першу в Німеччині аспірантуру з українознавства: «Стійкість, відновлення та трансформація. Україна у світі потрясінь».
Починаючи з весни 2025 року, буде запропоновано до 9 бюджетних та 6 асоційованих місць для аспірантів у широкій галузі україністики.
Щоб відкрити можливість подати заявку ще більшій кількості зацікавлених кандидатів, дедлайн оголошено до 9 лютого 2025 року. За деталями звертайтесь у відділ міжнародних зв’язків.
Аспірантура з україністики в Університеті Віадріна, церемонія відкриття відбудеться 16 червня в університеті Віадріна.
Гранти на медіаконтент про національні спільноти
Грант допоможе розповісти про різноманіття культур, які населяють території України.
Створіть мультимедійний проєкт про греків Надазов’я, запишіть історичний YouTube-серіал про народи Криму, поділіться сімейними рецептами єврейських страв на своєму кулінарному TikTok-каналі або представте інші нерозказані історії. Грант покриє усі витрати — від продакшену до промо.
Залишились запитання? 5 лютого 2025 року о 15:00 долучайтеся до прямого ефіру в фейсбуці, щоб поставити їх менеджерам програми напряму.
Що я отримаю?
Що потрібно для участі?
Як подати заявку?
Заповніть онлайн-заявку.
Дедлайн — 17 лютого
Потрібно залогінитися, натиснути кнопку «Подати заявку», обрати розділ «Гранти на медіаконтент» і конкурс «Гранти на медіаконтент про національні спільноти».
Це можливість протягом трьох років працювати над своєю дисертацією про Україну в одному з провідних університетів Німеччини — Європейському університеті Віадріна, Гумбольдтському університеті в Берліні або Вільному університеті Берліна.
Навчатиметеся на докторський програмі з міждисциплінарних українських студій Resilience, Restoration and Transformation. Ukraine in a world of turmoil, яка охоплює історію, культуру, політику та економіку. У вас буде щомісячна стипендія, зручний робочий простір та доступ до ресурсів усіх трьох університетів.
Стипендією опікується Європейський університет Віадріна. Це одна з тисяч можливостей ЄС.
Що я отримаю?
Я можу взяти участь?
Ця стипендія для молодих науковців, які:
Що потрібно для участі?
Документи мають бути у pdf-форматі.
Як подати заявку?
До 9 лютого подайте заявку черезонлайн-портал KIU.
Якщо заявка сподобається експертам, вас запросять на онлайн-інтерв’ю 17–19 лютого.
Це гранти для видавців на переклад художньої літератури. Ви отримаєте до 300 000 євро, щоб ознайомити українських читачів з відбірними творами європейських авторів або промотувати українську літературу за кордоном.
Один з пріоритетів програми — поширити художні твори українською мовою, аби українські біженці та особи, що тимчасово вимушено виїхали з України мали доступ до літератури рідною мовою.
Можете обрати одразу декілька книжок — від 5 до безкінечності. Грант покриє до 60% витрат на переклад, видавництво, дистрибуцію та промоцію книг в паперовому, електронному або аудіоформаті.
Перекласти усі книжки потрібно протягом трьох років. Ви можете податися самостійно або з видавництвами, книжковими магазинами та літературними фестивалями з України, ЄС та ще 12 країн світу.
Конкурсом опікується Європейське виконавче агентство з освіти та культури. Це одна з тисяч можливостей ЄС для українців.
Що я отримаю?
Я можу взяти участь?
Організатори чекають на заявки від українських організацій, які:
Детальніше про умови участі тут.
Що потрібно для участі?
Заповнена англійською мовою аплікаційна форма, що містить:
Усі документи повинні бути у форматі PDF. Шукайте шаблони документів на сайті.
Як подати заявку?
Подайте аплікаційну форму до 11 лютого. Шукайте покрокову інструкцію з подачі заявки на сайті.
Ми відкриваємо 5 хвилю реєстрації на платформу English4Ukraine. Реєстрація триватиме до 24 січня 2025 року.
2024 став роком старту важливої ініціативи з вивчення англійської – English4Ukraine. На сьогодні підписано вже більше 90 договорів, а понад 18.400 користувачів проходять навчання на платформі E4U. Серед тих, хто має змогу поглиблювати свої знання в практиці англійської, граматиці та лексиці – освітяни, студенти, школярі, військові, внутрішньо переміщені особи, державні службовці, представники органів місцевого самоврядування та громадських організацій.
Зверніть увагу на оновлений список курсів із новою програмою Practical English Starter, яка була спеціально розроблена для початківців з рівнем A0-A1.
Для реєстрації на безкоштовні курси з вивчення англійської мови заповніть гугл форму: https://docs.google.com/forms/d/1gME9N8oucLmihFwVvzYO8KcVaE_WewbXBxtvcfyxezk/preview
Вкажіть власний корпоративний е-мейл та оберіть ДО 2 курсів, на яких Ви хотіли б навчатися.
Ми раді повідомити, що 15 користувачів платформи English4Ukraine успішно завершили навчання та отримали сертифікати про проходження курсів:
здобувачі вищої освіти: Марина Яремчук, Оксана Нитчин, Катерина Гафіч, Анастасія Поліщук, Олеся Чекман, Людмила Рокіщук, Дарина Косатенко, Марія Кацідим;
науково-педагогічні працівники: Тетяна Сторчова, Аліна Крук, Ігор Красилов, Тетяна Боднарчук, Наталія Панчук, Іван Федорчук, Тетяна Люба.
Учасники покращили знання англійської мови, розвинули навички спілкування та підготувалися до нових можливостей у навчанні, роботі й повсякденному житті завдяки програмі English4Ukraine. Користувачі Університету Огієнка успішно завершили такі курси: English for Nurses, Business Speaking: Intermediate & Upper Intermediate (students), Practical English (students), Business Speaking: Intermediate & Upper Intermediate (staff), Vocabulary for General English, Practical English (staff).
English4Ukraine — це платформа, створена для українців, які прагнуть вивчати англійську в зручному форматі. Вона пропонує різні рівні навчання, інтерактивні завдання та підтримку від професійної команди.
Ми вітаємо всіх випускників із досягненням і бажаємо успіхів у подальших кроках!
Слідкуйте за нашими новинами про оголошення відкриття реєстрації на 2025 рік!
Працюємо та перемагаємо!
Здобувачі вищої освіти групи Ang1-M24 факультету іноземної філології спеціальності 014 Середня освіта (Мова та зарубіжна література (англійська) Кам’янець-Подільського університету імені Івана Огієнка беруть участь у навчальному курсі програми ЄС eTwinning «Project-Based Learning with eTwinning & Erasmus+ for Interculturality», який проводить Штутгартський університет (м. Штутгарт, Німеччина). Курс триває з 24 жовтня 2024 року до 6 лютого 2025 року та має на меті розвиток навичок проєктного навчання, міжкультурної комунікації та співпраці студентів з різних країн.