Навчання, викладання та проєктна діяльність у контексті інтернаціоналізації К-ПНУ

05 вересня відбулася зустріч проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Геннадія Бесарабчука із заступниками деканів з наукової і міжнародної роботи. До зустрічі долучився директор навчально-наукового інституту української філології та журналістики Борис Коваленко.

Присутні обговорили питання, присвячені напрямам міжнародної діяльності й академічної мобільності. Окрему увагу зосередили на акредитації освітніх програм у контексті інтернаціоналізації вищої освіти України.

Геннадій Володимирович звернув увагу присутніх на реалізації проєктів програм ЄС Еразмус+, E-Twinning, English4Ukraine.

Тетяна Сторчова, керівник відділу міжнародних зв’язків, наголосила на важливості залучення нових підходів в організації міжнародної діяльності університету. Пріоритетним напрямом розвитку міжнародної діяльності університету було виокремлено напрям, започаткований Project_HUB: https://inter.kpnu.edu.ua/uk/project-hub/.

Працюємо та перемагаємо!