Університет Огієнка в проєкті English4Ukraine: реєстрацію розпочато

В Україні розпочато реалізацію проєкту з вивчення англійської мови English4Ukraine за фінансової підтримки британського благодійного фонду та програми «Twinning»учасником якого є Університет Огієнка.

Програма передбачає надання освітніх послуг для підвищення рівня англійської мови. Платформа містить 30 навчальних курсів для різних рівнів володіння мовою (від А1 до С2), які охоплюють загальну, ділову, академічну, спеціалізовану (ESP) англійську, підготовку до тестувань IELTS, TOEIC і TOEFL.

На учасників чекає адаптивне та інтерактивне навчання, доступне у цифровому форматі, реалістичні матеріали, фокус на практичне застосування навичок.

Реєстрація охочих триває до 16 вересня 2024 рокуhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSerCMvkdvlYWeQBWaEFR5rR_73b83qsVvM3MrA18-KOt7A3Xg/viewform

У разі потреби звертайтесь на електронну адресу: project_hub@kpnu.edu.ua.

Працюємо та перемагаємо!