Керівник відділу міжнародних зв’язків Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Тетяна Сторчова успішно завершила участь у проєкті THEA Ukraine X Cohort III.
Мета проєкту ‒ розвиток регіонального потенціалу в галузі наукового менеджменту та управління вищою освітою з акцентом на інтернаціоналізацію вищої освіти; сприяння плідному обміну між українськими й німецькими науковцями та практиками.
Основний фокус THEA Ukraine X полягав у підвищенні кваліфікації керівників структурних підрозділів ЗВО України, які стали тренерами і примножили свої компетентності в галузі управління вищою освітою.
(більше…)
Read More
- СТИПЕНДІЇ ІМЕНІ ФУЛБРАЙТА
Офіс Програми академічних обмінів імені Фулбрайта оголошує конкурс для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program – стипендії для проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.
Кваліфікаційні вимоги. У конкурсі можуть брати участь:
– викладачі й дослідники наукових товариств, навчальних та дослідницьких інституцій найвищого рівня (університети, інститути та академії), які на момент подання заявки мають науковий ступінь кандидата наук або доктора філософії/доктора мистецтва, доктора наук;
– дослідники без наукового ступеня з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), із досвідом науково-дослідної роботи не менше семи років й науковим авторитетом у відповідній галузі знань, із наявними публікаціями (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) наукових фахових виданнях;
– діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти й громадські діячі – з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом науково-дослідної роботи не менше семи років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях.
Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.
(більше…)
Read More
Let’s connect to run some projects!
19 вересня 2024 року на платформі Microsoft Teams відбувся ярмарок Initial Teacher Education Partner-finding fair для закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку вчителів. На зустрічі, до якої долучилися близько 80 учасників, представники університетів Греції (Ionian University), Словаччини (The University of Trnava), Німеччини (Stuttgart University) тощо презентували для учасників програми eTwinning проєкти, спрямовані на підготовку майбутніх учителів.
Нагадаємо, що К-ПНУ є учасником програми eTwinning, метою якої є інтеграція українських освітян (учителів, викладачів ЗВО, керівників закладів освіти, майбутніх учителів (студентів педагогічних спеціальностей), політиків і державних службовців, відповідальних за освітню політику, закладів освіти до Європейського освітнього простору (European Educational Area) та європейської спільноти освітян.
(більше…)
Read More
17 вересня відбувалася зустріч 10 учасників міжнародної академічної мобільності в межах проєкту «Ukraine digital», які впродовж квітня-червня 2024 року проходили онлайнове навчання в Гіссенському університеті імені Юстуса Лібіха (Німеччина). З успішним завершенням чергового етапу привітали присутніх проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Геннадій Бесарабчук, керівник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Сторчова, декан факультету іноземної філології Алла Хоптяр, заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків Ольга Шаповал, завідувач кафедри німецької мови Тетяна Калинюк та координатор проєкту Ганна Братиця.
(більше…)
Read More
16 вересня завершилася реєстрація 2 когорти учасників освітнього процесу К-ПНУ на платформу вивчення англійської мови English4Ukraine за підтримки програми «Twinning».
Наразі 315 зареєстрованих учасників від Університету Огієнка будуть долучені до обраних курсів уже найближчим часом. Охочим опановувати та вдосконалювати англійську мову надійде лист від команди Маріупольського державного університету з подальшими інструкціями.
Для тих, хто бажає долучитися до платформи, слідкуйте за нашими новинами.
Детальніше про платформу: https://mu.edu.ua/english4ukraine
Працюємо та перемагаємо!
17 вересня 2024 року о 13:30 у 210 аудиторії головного корпусу К-ПНУ відбудеться звітна зустріч учасників міжнародного проєкту «Ukraine digital: Studienerfolg in Krisenzeiten sichern». На заході будуть підведені підсумки реалізації проєкту, участь у якому вже протягом 2 років ініціює кафедра німецької мови.
Зустріч стане чудовою нагодою для обговорення результатів співпраці, досвіду учасників та перспектив майбутніх міжнародних проєктів, спрямованих на підтримку освітнього процесу в Україні.
Також усі охочі матимуть можливість приєднатися онлайн за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/79015457475pwd=IarNTm6bo73KlngUTDBkUdfs4925Uc.1
Працюємо та перемагаємо!
Із радістю інформуємо спільноту Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка щодо підписаного договору про партнерство та співробітництво з Маріупольським державним університетом у межах реалізації проєкту з вивчення англійської мови «English4Ukraine».
Впровадження електронної платформи для вивчення англiйської мови «Reallyenglish» у межах проєкту «English4Ukraine» для студентської молоді, науково-педагогічних працівників та інших працівників університету надає можливість розширити горизонти міжнародної співпраці для нашої університетської спільноти. Окрім того це унікальна можливість підготовки до міжнародних тестів IELTS та TOEFL, практики вимови та покращення цифрового навчального простору.
(більше…)
Read More
05 вересня відбулася зустріч проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Геннадія Бесарабчука із заступниками деканів з наукової і міжнародної роботи. До зустрічі долучився директор навчально-наукового інституту української філології та журналістики Борис Коваленко.
Присутні обговорили питання, присвячені напрямам міжнародної діяльності й академічної мобільності. Окрему увагу зосередили на акредитації освітніх програм у контексті інтернаціоналізації вищої освіти України.
Геннадій Володимирович звернув увагу присутніх на реалізації проєктів програм ЄС Еразмус+, E-Twinning, English4Ukraine.
Тетяна Сторчова, керівник відділу міжнародних зв’язків, наголосила на важливості залучення нових підходів в організації міжнародної діяльності університету. Пріоритетним напрямом розвитку міжнародної діяльності університету було виокремлено напрям, започаткований Project_HUB: https://inter.kpnu.edu.ua/uk/project-hub/.
Працюємо та перемагаємо!
У межах здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю, за фінансування Міністерства молоді та спорту України проводиться відбір кандидатів на конкурс проєктів для молоді!
Університет Огієнка став одним із переможців конкурсу з проєктом BusinessLocus for Girls (BLG), який проводитиметься у співпраці з одним із провідних закладів освіти Республіки Польщі – Познанським економічним університетом (UEP/ПУЕБ) у м. Познань, Республіка Польща.
Мета проєкту: обмін досвідом ведення підприємницької діяльності, зокрема жіночого підприємництва, краще зрозуміння європейського ринку, розширення мережі професійних знайомств та удосконалення вмінь, що знадобляться для розвитку жіночого підприємництва та його популяризації в громаді.
Реєстрація до 15 вересня 2024 року за гугл-формою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8fTQMpUXKVqW0r80uJhC4B3O5HN3Ohgv804oL5y26PgIz4g/viewform
Критерії відбору кандидатів:
- Особи віком від 14-35 років.
- Наявність закордонного паспорту (для учасників з України).
- Зацікавленість темою проєкту (досвід участі в науковій, волонтерській громадській діяльності буде додатковою перевагою).
- Достатній рівень знання польської та/або англійської мови (підтвердження сертифікатом вітається).
- Рівень підприємницьких компетентностей.
25-31 серпня 2024 року здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) Ольга Орлянська, Катерина Михайлова (Ukr1-B22) та здобувачка вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова) Христина Сагайдак (Ua1-B21) разом зі старшою викладачкою кафедри історії української літератури та компаративістики Любов`ю Расевич і аспіранткою спеціальності 035 Філологія Олесею Трофимюк долучилися до роботи міжнародного інтеграційного проєкту «SZKOŁA OTWARTEGO UMYSŁU», що відбувся в Польщі (Kielce – Święta Katarzyna – Bodzentyn – Wilków).
Read More