Invisible University for Ukraine: онлайнові курси для українських студентів

CEU Invisible University for Ukraine пропонують онлайнові курси для українських студентів та стипендію 800 євро на дослідницький проєкт.

Це можливість для українських студентів пройти інтенсивні навчальні курси від Центральноєвропейського університету — міжнародного навчального закладу, який входить до п’ятірки найкращих університетів Угорщини.

Кожен курс складається з 12 сесій, що дорівнює чотирьом кредитам ЄКТС.

Що я отримаю?

• Три курси з гуманітарних та соціальних наук на вибір.
  • Воркшопи з методології досліджень та інформацію про можливості стажування і навчання.
  • Індивідуальне менторство провідних європейських та українських науковців.
  • Заняття з академічної англійської та письма.
  • Можливість отримати стипендію розміром 800 євро на дослідницький проєкт про війну або пов’язані з нею процеси в Україні.

Що потрібно для участі?

• Заповнена онлайнова заявка.
  • Резюме.
  • Мотиваційний лист — до однієї сторінки.
  • Якщо ви хочете отримати дослідницьку стипендію, короткий опис проєкту — до 800 слів.

Пакет документів (заповнених українською або англійською мовою) надсилати на iufu@ceu.edu.

Програма триватиме з 23 вересня до 20 грудня. Найкращі студенти поїдуть до зимової школи в Будапешті. Участь — безкоштовна.

Дедлайн 12 вересня.

Детальніше про програму за посиланням.

Працюємо та перемагаємо!